SARUHAN "Süreç Kesinleşmeden Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz"

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Saruhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Süreç Kesinleşmeden Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz" dedi. Paylaşımın tamamında;

SARUHAN  "Süreç Kesinleşmeden Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz"
Bodrum CHP Aday Adayları

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Saruhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Süreç Kesinleşmeden Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz" dedi. Paylaşımın tamamı şu şekildedir.

İçimizden biri olursa da ayrılmadan devam edeceğimizin sözünü verdik. Biz yönteme itiraz ediyoruz. Ne partimize ne de herhangi bir şahsa karşı değiliz. K Kararlı duruşumuz devam edecektir. Değişmeyen hedefimiz; 31 Mart seçiminde partimizin bayrağını daha yukarıya taşımaktır

Bizler sayın başkanın büyükşehir adayı olmasından sonra bu yola girdik. Sayın Mehmet Kocadon Büyükşehir’e aday olduğunu söyledi, biz de Bodrum için başvurduk. Bu süreç netleşmeden sonuna kadar aday adayı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunu da genel başkanımıza ilettik.

Şahsım adına toplantıda belirttiğim gibi, mücadelenin ve sürecin durduğu yönünde yanlış bir algı olduğunu belirtmek isterim. Bu işten vazgeçtiğimiz ya da genel merkeze davet edildiğimizde çalışmalarımızı durdurduğumuz algısı var. Kesinlikle böyle bir şey yok.

Kendilerine teşekkür ederim. Toplantıya katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. HER ŞEYDEN ÖNCE CHP'LİYİZ inancı ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda İlçe Başkanımız ve Aday adayı arkadaşlarımız ve şahsım düşüncelerimizi basın mensubu arkadaşlarımız ile paylaştık. dedi.

Mustafa Saruhan Twitter