Aynur Aydın’ın İlginç Açıklamaları

Ünlüler ilgi çekmeyi ve konuşulmayı severler. Çok normal bir durum konuşulanın ve yazılıp çizilenin ücreti artıyor.

Aynur Aydın’ın İlginç Açıklamaları
Aynur Aydın’ın İlginç Açıklamaları

Ünlüler ilgi çekmeyi ve konuşulmayı severler. Çok normal bir durum konuşulanın ve yazılıp çizilenin ücreti artıyor. Bazı ünlüler normal şeyler paylaşırken bazılarının da kamuya açık olarak paylaştıkları şeyler normalin dışında kalıyor.

Twitter kullanmıyorum haberlerden okudum kendisinin garip açıklamalarını. Şarkıcı Aynur Aydın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "14 Şubat için kiralık bir sevgili arıyorum" ifadelerini kullanmış. Kiralık sevgili nedir? Prensip gereği her şeyi yazmıyorum, tarzım değil o kelimeyi de kullanmayacağım. Bunu ara ara yapıyor.  Ama çok ilginçtir yaptığı paylaşımlar ilgi çekmiyor. Sutyenlerinin fotoğraflarını atıyor, küvet pozu veriyor, “kiralık sevgili arıyorum” diyor. Ama ilgi çekmedi bunlar. Bir şeyler eksik gibi. Ne eksik? Bu duruma ne diyorlar biliyor musunuz? Yıldız ışığının tartışılır olması durumu, bence bu… Kız genç mi? Genç. Güzel mi? Güzel. Ses var mı? Var. Parçalar? Onlar da fena değil? Eksik olan ne? Türk halkının daha yağlı ballı şarkıları sevmesi mi? Çok batı tarzında gitmesi. Ya da fazlalıkların olması, belki de dramatik bir hayat hikayesinin olmaması... Belki de çoğunluğu Müslüman olan ve geleneklerine bağlı toplumda yaşayıp da bu tür açıklamalar ve fotoğraflar paylaşması… Bilemiyorum artık kendisi daha iyi bilir.  Ama bu kız bir türlü istediği gibi parlayamadı bence. Tamam şimdi pandemi var bütün sanatçılar kabuğuna çekildiler. Ama Aynur Aydın pandemiden önce de çok ses getiren bir sanatçı mıydı? Bu bir tarz mıdır? Arayış mıdır?

Kiralık sevgili değil de bir yıldız haritası ya da ne bileyim ne derler nur yüzlü hacılardan okunmuş su falan gibi şeyler olabilir bence…