Dj Adayı Jelly Bear Bodrum’dan Dünya Piyasasına Adım Atıyor

Bodrum’dan sanat dünyasına hızlı bir giriş yapan Jelly Bear takma adını kullanan Hasan ŞİŞMAN Remixleri ile dinleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Bodrum’dan sanat dünyasına hızlı bir giriş yapan Jelly Bear takma adını kullanan Hasan ŞİŞMAN Remixleri ile dinleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Farklı türdeki müzikleri remix yaparak kendine özgü bir hayran kitlesi yaratıyor. Bodrum’da yaşamını sürdüren DJ adayı Hasan ŞİŞMAN 2018 yılından bu yana elektronik müzik ile ilgileniyor.

Jelly Bear, farklı türleri ustalıkla bir araya getiren müziğiyle büyük bir hayran kitlesi oluşturuyor. 29 yaşındaki genç sanatçı, Muğla’da yaşamını sürdürüyor ve 2018 yılından bu yana elektronik müzik sahnesinde özgün çalışmalar sunuyor.

Jelly Bear, Dark, Ghouse, Deephouse, Techno, Trance, Ethnic Deephouse, EDM ve Bigroom gibi geniş bir yelpazede eserler üretiyor. Bu çeşitlilik sayesinde farklı müzik zevklerine hitap eden sanatçı, bugünlerde Alex’s List, Ghetto Records, TSG Music ve Mars Müzik gibi tanınmış labellarla işbirliği yaparak adını geniş kitlelere duyuruyor.

Jelly Bear’in “Dönence” remixi ve diğer çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak için sanatçının sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/@JellyBearMusic

https://www.instagram.com/jellybearmusic/

https://soundcloud.com/hsisman

https://open.spotify.com/intl-tr/artist/4DYvhn00PmrgiVaLgPXKgh?si=0pwW_H7aTiqZhWn7q4Uh-A&nd=1

https://dijital.link/jellybearmusic