Twitter Şifrenizi Hala Değiştirmediniz Mi?

Twitter, bütün kullanıcılarına internet sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla Twitter şifrenizi değiştirin açıklamasında bulundu.  Twitter’ın yayınladığı duyuruda kullanıcıların şifrelerinin bir maskeleme teknolojisi ile gizlendiği, ancak sitede yer alan bir hata yüzünden sitenin kayıtlarını tutan günlüklerde şifrelerin maskeleme olmaksızın saklandığının tespit edildiği belirtildi.

Twitter Şifrenizi Hala Değiştirmediniz Mi?
twitter-sifrenizi-hala-degistirmediniz-mi

Twitter, bütün kullanıcılarına internet sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla Twitter şifrenizi değiştirin açıklamasında bulundu.  

Twitter’ın yayınladığı duyuruda kullanıcıların şifrelerinin bir maskeleme teknolojisi ile gizlendiği, ancak sitede yer alan bir hata yüzünden sitenin kayıtlarını tutan günlüklerde şifrelerin maskeleme olmaksızın saklandığının tespit edildiği belirtildi.

Sizde şifrenizi değiştirmediyseniz bir an önce değiştirmelisiniz. Şirketten yapılan açıklamada maskeleme olmadan saklanan şifrelerin herhangi bir sızıntıya uğramadığı ama tedbir olarak kullanıcıların şifrelerini yenilemekeri gerektiği belirtildi.