2020 Bütçesi ve Stratejik Plan Oy Birliği ile Kabul Edildi

Menteşe Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı 2. Oturumu Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşti.

2020 Bütçesi ve Stratejik Plan Oy Birliği ile Kabul Edildi
Stratejik Plan Oy Birliği ile Kabul Edildi

Menteşe Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı 2. Oturumu Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşti. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün başkanlığında toplanan belediye meclisinde, 2020 yılı belediye bütçesi ve 2020 – 2024 Stratejik Planı oy birliği ile kabul edildi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş meclis toplantısında yaptığı konuşmada, “2020 yılı belediye bütçesi ve 2020- 2024 yıllarını kapsayan Stratejik Plan, meclis üyelerimizin oy birliği ile kabul edildi. Meclis üyelerimizin hepsine teşekkür ediyorum. Bizim hedefimiz, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, kırsal ve kentsel yaşamın iç içe olduğu, çevreye duyarlı, kültür ve insan odaklı sosyal bir belediye olmak. Bu doğrultuda hazırlanan, belediyemizin yol haritası niteliğinde olacak 2020 - 2024 Menteşe Belediyesi Stratejik Planın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerle, halkımızla birlikte Menteşemizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz.” dedi.

2020 yılı belediye bütçesi ve stratejik planın görüşüldüğü toplantıda, belediye gelir bütçesi de tüm meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.