Muğlaspor'un Kalesi Emin Ellerde

Muğlaspor'un Kalesi Emin Ellerde
Muğlaspor'un Kalesi Emin Ellerde
Bodrum Haber
Bodrum Haber
Bodrum Haber

3. Lig ekiplerinden Muğlaspor’da kale emin ellerde. Muğlaspor’un tecrübeli kaleci antrenörü Sedat Torun yönetiminde yeşil beyazlı takımın kalesinde görev alan 4 kaleci de performansları ile göz kamaştırıyor.

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Muğlaspor’da kale emin ellerde. Yeşil beyazlı kulübün tecrübeli kaleci antrenörü Sedat Torun yönetiminde çok yoğun çalışan 4 kaleci sezon öncesi performansları ile dikkat çekiyor. 
Takımın geçtiğimiz sezon ki kadrosunda yer alan Kaleciler Barış Başkan, Hasan Çelebi, Ali Dural ve Çağlar Baş bu sezonda sezon öncesi hazırlıkları ile tüm taraftarların dikkatini çekiyor.

Kalecilerin performanslarından çok memnun olduğunu ifade eden Muğlaspor Kaleci Antrenörü Sedat Torun, ‘Aynı kalecilerle geçtiğimiz sezonda çalışmıştık. Bu sezonda hazırlıklarımıza başladığımız ilk günden bu yana dört kalecimin çalışmaları beni çok memnun ediyor. Sezonun başlamasına daha bir ayı aşkın süre var. Bu süreçte çalışmalarımızın temposunu daha da arttırarak sezona tam hazır girmek istiyoruz. Kalecilerimiz Barış ve Hasan’ın yanında 1999 doğumlu Kaleci Ali Dural ve 2001 doğumlu Çağlar Baş’ta gelecek için umut veren eldivenlerimiz. Önümüzdeki sezon bütün kalecilerimin çok iyi performans göstereceğine inancım tam. Hazırlıklarımız çok iyi gidiyor’ dedi.