Mete Milas'ta Yatağan Ve Kavaklıdere Belediye Başkanlarıyla Seçmenin Karşısına Çıktı

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, Muğla’nın Milas ilçesinde 14 Mayıs seçim çalışmalarına devam etti.

Mete Milas'ta Yatağan Ve Kavaklıdere Belediye Başkanlarıyla Seçmenin Karşısına Çıktı
Mete Milas'ta Yatağan Ve Kavaklıdere Belediye Başkanlarıyla Seçmenin Karşısına Çıktı

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, Muğla’nın Milas ilçesinde 14 Mayıs seçim çalışmalarına devam etti.

Mete, Milas Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program çerçevesinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’le birlikte esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Milas’ın merkez mahallelerinde esnaf ziyaretleri yapan Mete, Toksöz ve Demir’e esnaf ve çalışanları ilgi ve teveccüh gösterdi.

Mete ve belediye başkanları Kafaca, Dibekdere, Köşk ve Ketendere Mahallelerinde halk buluşması gerçekleştirdi.

Mahallerde Mete ve belediye başkanları Toksöz ve Demir’e ilgi gösteren vatandaşlar, Yatağan ve Kavaklıdere’de belediyelerin verdiği hizmeti Milas’ta alamadıklarını ifade ettiler.

Mete, AK Parti belediyelerinin verdiği hizmetin bütün Muğla’nın dilinde olduğunu ancak buna rağmen CHP’li belediyelerin vatandaşa, su, yol ve sosyal tesis hizmetini dahi veremediğini söyledi.

-Binlerce turistin kullandığı limana aylardır parke döşeyemediler

CHP’li belediyelerin hizmet derdinde olmadıklarını ve ideolojik nedenlerle oy devşirme derdinde olduklarını anlatan Mete, “Marmaris’te günde binlerce yerli ve yabancı turistin geçtiği yat limanında aylardır inşaat bitmedi. Aylardır parke döşeyemediler. İki CHP’li belediye birbirine girdi. Birkaç yüz metreye parke döşemekten aciz olanlar nasıl bu ülkeyi yönetecekler.” diye konuştu.

Mete, her seçimde bahar sloganlarıyla milletin oy isteyenlerin millete kışı yaşattığını vurgularken şunları kaydetti:

“2019 seçimlerinde 'Martın sonu bahar'dediler. Ne oldu? Mart yerine 4 yıldır kışı yaşatıyorlar Muğla'da, Milas'ta Bodrum'da, Marmaris'te, Fethiye'de, Menteşe'de, Datça'da. Şimdi de 'Siz bizi habar gelince görün' diyorlar. Sizlerin aklıyla dalga geçiyorlar. Siz hiç duyuyor musunuz AK Partili belediyelerde vatandaşların hizmetsizlikten isyan ettiğini duydunuz mu?Ama gelin görün bunların belediyelerinin olduğu yerde vatandaşlarda turistlerde isyanda. Geçen yıl Bodrum’da bu yıl Marmaris’te turistler inşaat çalışmaları arasında yürüyor, yemek yiyor. Esnaf ve odalar isyanda. Hala sizlere gelipte nasıl oy istiyorlar ne yüzle gelip ne anlatıyorlar çok merak ediyorum. Bize iftira atıp gidiyor olmalılar çünkü söyleyecek başka sözleri yok.”

Mete’ye, Milas programında, Muğla AK Parti Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Milas Ak Parti İlçe Başkanı Emin Çelik, Kadın Kolları Başkanı Öznur Kırova, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kalay, ve teşkilat mensupları eşlik etti.