Küçük Kalplerden, Büyük Bağış

Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp, güçlenen elele butik mağazası, bu kez de minik kalplerin bağışlarıyla büyüdü.

Küçük Kalplerden, Büyük Bağış
Küçük Kalplerden, Büyük Bağış

Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp, güçlenen elele butik mağazası, bu kez de minik kalplerin bağışlarıyla büyüdü.  Okuma yazma sürecinde öğrenilen ilk kelimelerden " Elele" yazmayı yeni öğrenen Yönelt Koleji Mavi Bulut 1/A ve Gökkuşağı 1/B sınıfı öğrencileri, çocuk kıyafetlerinden oluşan yardım kolilerini elele butik mağazasına bağışladılar.

Yönelt Koleji öğretmenleri Aylin Bal ve Cansu Ece Varan eşliğinde farkındalık yaratmak amacıyla kıyafet bağışlayan minik öğrencilerin duyarlı davranışları Menteşe halkının takdirini topladı.

Çocukları duyarlı davranışlarından dolayı tebrik eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Çocuklar bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Elele yazmayı yeni öğrenen kalpleri minik sevgileri büyük öğrencilerimiz, farkındalık yaratmak adına bağışladıkları kıyafetler ile hepimize örnek oldular. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onların bağışladığı kıyafetler başka çocukların yüzlerini güldürecek.  Mağazamız halkımızın dayanışma ruhuyla büyüyüp, güçleniyor. Yardımların en doğru adreslere gidip yerini bulmasını sağlayan elele butik mağazamıza, maddi gücü yerinde olan tüm vatandaşlarımızı bağış yapmaya davet ediyorum. Çünkü hayırsever vatandaşlarımızın bağışları sayesinde, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor.” dedi.