Başkan Gümüş, Gebe Okulunu Tamamlayan Anne ve Bebeğini Ziyaret Etti

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, belediyenin ücretsiz verdiği “Gebe Okulu” eğitimini tamamlayan Selbes Ailesini evinde ziyaret etti. Ziyarette anne ve bebeğine sağlıklı ömürler dileyen Başkan Gümüş, aileye bebek bakım malzemelerinden oluşan çanta hediye etti.

Başkan Gümüş, Gebe Okulunu Tamamlayan Anne ve Bebeğini Ziyaret Etti
Başkan Gümüş, Gebe Okulunu Tamamlayan Anne ve Bebeğini Ziyaret Etti

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, belediyenin ücretsiz verdiği “Gebe Okulu” eğitimini tamamlayan Selbes Ailesini evinde ziyaret etti. Ziyarette anne ve bebeğine sağlıklı ömürler dileyen Başkan Gümüş,  aileye bebek bakım malzemelerinden oluşan çanta hediye etti.

Gebe Okulunu tamamladıktan sonra doğum yapan anne ve bebeği, Menteşe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesindeki doktor, hemşire ve psikolog tarafından evlerinde ziyaret ediliyor. Anne ve bebeğinin sağlığı, doğum sonrası depresyon, anne sütü ve emzirme konusunda gözlem ve kontrollerini yapan ekip, bebek bakım malzemelerinden oluşan çantayı ve Başkan Gümüş’ün “Hoş Geldin Bebek” mektubunu içeren hediyelerini de bu ziyaretlerde aileye veriyor.

Selbes Ailesini bu kez sağlık ekipleri ile birlikte ziyaret eden Başkan Gümüş, evinin kapılarını sıcak bir aile ortamında açan Selbes Ailesine sağlıklı, mutlu ve özgür yarınlarda bebeklerini büyütmelerini diledi.