Okula Gitmek Artık Daha Eğlenceli

Bisiklet yolları özellikle çocukların bisiklete olan ilgisini arttırdı. Pek çok öğrenci okula bisikletleriyle daha güvenli bir şekilde gelip gitmeye başladı. Marmaris Belediyesi’nin hem şehiriçi ulaşımına alternatif olması hem de sağlıklı yaşamın desteklenmesi için hayata geçirdiği bisiklet yolları, bisiklet kullanımını ciddi oranda arttırdı. Çocukların da bisiklete olan ilgisi arttı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü bu artışı desteklemek için okullara bisiklet park yerleri yapıyor. Son uygulama Marmaris Ortaokulu bahçesine yapıldı. Yetkililer “Sağlıklı nesillerin yetişmesi, daha temiz bir çevre ve enerji tasarrufu için bisiklete binmeyi özendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Okula Gitmek Artık Daha Eğlenceli
Marmaris Bisiklet Yolu
Bodrum Haber
Bodrum Haber
PiSiSoft | Bodrum Web Tasarım, Mobil Uygulama ve Yazılım Hizmetleri

Bisiklet yolları özellikle çocukların bisiklete olan ilgisini arttırdı. Pek çok öğrenci okula bisikletleriyle daha güvenli bir şekilde gelip gitmeye başladı.

Marmaris Belediyesi’nin hem şehiriçi ulaşımına alternatif olması hem de sağlıklı yaşamın desteklenmesi için hayata geçirdiği bisiklet yolları, bisiklet kullanımını ciddi oranda arttırdı. Çocukların da bisiklete olan ilgisi arttı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü bu artışı desteklemek için okullara bisiklet park yerleri yapıyor. Son uygulama Marmaris Ortaokulu bahçesine yapıldı. Yetkililer “Sağlıklı nesillerin yetişmesi, daha temiz bir çevre ve enerji tasarrufu için bisiklete binmeyi özendirmeye devam edeceğiz” dedi.