Mivara Luxury Resort & Spa 2020 Yaz Sezonu İçin 15 Haziran’da Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Dünyadaki tüm ülkeler gibi biz de Korona virüsü (COVID-19) ile ilgili haberleri ve güncellemeleri yakından takip ediyor, konuklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğine büyük bir özen ve sorumlulukla önem veriyoruz.

Mivara Luxury Resort & Spa   2020 Yaz Sezonu İçin 15 Haziran’da Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
Mivara Luxury Resort & Spa 2020 Yaz Sezonu İçin 15 Haziran’da Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Dünyadaki tüm ülkeler gibi biz de Korona virüsü (COVID-19) ile ilgili haberleri ve güncellemeleri yakından takip ediyor, konuklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğine büyük bir özen ve sorumlulukla önem veriyoruz. Mivara Luxury Resort & SPA’daki konaklamanızın mümkün olan en yüksek konfor ve güvenlikte olmasını sağlamak için gerekli tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bu bağlamda, temizlik ve hijyen standartlarımızı daha da yükselttik.

Mivara Luxury Resort & Spa Bodrum, ilk adım attığınız andan itibaren eşsiz mimarisi, doğanın kalbinde tertemiz denizi ve enfes lezzetleri ile bulunduğu büyüleyici destinasyonda misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. 

Mivara Luxury Resort & SPA Hakkında… 

Mivara Luxury Resort & Spa Bodrum, 72 oda ve 2 villası ile başladığı günden bu yana lüks hizmet farkını misafirlerine özenle yaşatmayı amaç ediniyor ve her sene olduğu gibi bu sene de misafirlerini sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.

MI “Ben” (Latince)

VARA “Roma döneminde Gündoğan” “M.S.  353-375 arasında”

MIVARA “Benim Gündoğan’ım”

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulu. Standart odaların 40 metrekare olduğu otelde; 80 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerde jakuzili özel teraslı, giyinme odalı, salon ve çift banyolu odalar da yer alıyor.

Her biri 700 metrekare büyüklüğünde olan, 9 yatak odalı, özel havuz & bahçeye sahip villalar ise denizin muhteşem manzarasına sahip olan Mivara’nın beş yıldızlı hizmet ve olanaklarıyla birleştiğinde özel bir evin samimiyetini ve alanını sunuyor. 

Bodrum Yarımadası’nın kuzey kıyısında yer alan Gündoğan; ışıltılı denizi ve yeşil doğası ile yeri doldurulamaz yerler arasında bulunmaktadır. Tesis, İçinizi huzurla dolduracak beyaz kumsalı, özel locaları ve dışarıdan misafir kabul etme ayrıcalığı ile otel misafirleri dışındaki misafirlerine de keyifli vakit geçirebilecekleri, özenle hazırlanmış menüleri ve usta şeflerden oluşan şık bir restoran sunuyor.  Dünyanın ve Turizm sektörünün Dijital Dönüşümünün konuşulduğu şu günlerde Mivara Luxury tüm dijital altyapısını hazırladı. Tesis, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Web ve Teknoloji alanında ciddi yatırımlar yaparak yeni bir dijital yüz ile sezona girmeyi planlıyor. Dijitalin gücünden faydalanarak marka bilinirliğini arttırmayı, misafirlerine daha kolay ulaşmayı ve onların hayallerindeki tatil deneyimini sağlamayı mümkün hale getiriyor

Tüm bunların yanı sıra Mivara Luxury Resort & Spa içerisinde bulunan Dahpne Spa ile misafirelerine özel terapilerinin yanı sıra sofistike güzellik ve sağlıklı yaşam tercihleri sunuyor.

Deniz kenarında yer alan Amanni Restoran yenilenen menüsü ile 2020 yaz sezonunda hizmet vermeye başlayacak olup ayrıca Vara Restoran ise uzak doğu mutfağına hakim usta şefleri, damaklarda tat bırakacak enfes tatlarıyla misafirlerinin lezzet şöleni yaşamasını sağlıyor. Tesis, butik hizmeti ile bulunduğu Gündoğan koyunda günü birlik beach misafiri ve Ala Carte restoranları için de dışarıdan misafir kabul olanağı sağlıyor. 

2019 yılında Tripadvisor tarafından bir kez daha – Traveller’s Choice ve Mükemellik Ödülüne layık görülen Mivara Luxury Resort & Spa, unutulmaz bir yaz tatili deneyimi için 1 Mayıs’ta kapılarını misafirlerine açıyor.