Karate Takımından 9 Madalya

Menteşe Belediyespor Karate Takımı Denizli’de yapılan “Aybars Kılıçhan Karate Turnuvası” nda büyük bir başarıya imza atarak, turnuvadan 9 madalya ile döndüler.

Karate Takımından 9 Madalya
Karate Takımından 9 Madalya
Karate Takımından 9 Madalya

Menteşe Belediyespor Karate Takımı Denizli’de yapılan “Aybars Kılıçhan Karate Turnuvası” nda büyük bir başarıya imza atarak, turnuvadan 9 madalya ile döndüler. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş turnuvada 3 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanan karate takımını, başarılarından dolayı tebrik etti.

Menteşe Belediyespor Karate Takımı katıldıkları turnuvalarda birbirinden değerli başarılar elde ederek, Menteşe’nin ismini bölgede ve ülkede duyurmaya devam ediyor.

27 - 28 Nisan tarihlerinde Denizli’de yapılan ve 10 ilden 500 sporcunun katıldığı “Aybars Kılıçhan Karate Turnuvası”nda 3 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya alarak, Menteşe’ye 9 madalya ile dönen Menteşe Belediyespor Karate Takımı önemli bir başarıya daha imza attı.

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Gümüş, “Karate Takımız katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri başarılar bizleri sevindiriyor. Bu başarıda ailelerin ve antrenörlerinin de katkısı çok büyük. Hepsini kutluyorum. Menteşe Belediyesi olarak kurduğumuz kulübümüz ile sporda da önemli başarılar elde etmeye devam edeceğiz.” dedi.