Bodrumda İlk kez Kostümlü Bisiklet Partisi Yapılacak

23 Nisan 2016’da İzmir’de Türkiye’nin ilk kostümlü bisiklet sürüşü, İzmir Bike Party adı ile gerçekleşmiş ve bisikletizm.com’un fikri ile hayata geçen kostümlü bisiklet sürüşü Sivil Düşün AB Programı tarafından desteklenmiştir.

Bodrumda İlk kez Kostümlü Bisiklet Partisi Yapılacak
Bodrumda İlk kez Kostümlü Bisiklet Partisi Yapılacak

23 Nisan 2016’da İzmir’de Türkiye’nin ilk kostümlü bisiklet sürüşü, İzmir Bike Party adı ile gerçekleşmiş ve bisikletizm.com’un fikri ile hayata geçen kostümlü bisiklet sürüşü Sivil Düşün AB Programı tarafından desteklenmiştir. Etkinlik için sosyal medyada yapılan duyuru aşağıdaki gibidir.

Bu etkinliğe katıldığım zaman bitmesini hiç istememiştim, geçen sene takvimler uymadı. Bu sene Bodrum'da renkli kostümlerle beraber olabiliriz. Bodrum Belediye önü meydanında toplanıp, şehir merkezi  içinde kısa sürüşle gerçekleştirilecek olan kostümlü Bike Party, bisikletin bir araç olarak kullanılabileceğine, dikkat çekmek için yapılan bir farkındalık eylemidir.  Bu etkinlik sponsorsuz, desteksiz, sivil harekettir.  Haydi içinde ki çocuğu uyandır ve kahramanın olan kostümle bize katıl.  Çocuk, genç, yaşlı herkesin katılabileceği bir etkinliktir. Hiç bir yaş sınırlaması olmayan bu renkli coşkuyu sende yaşa.