Bodrumspor Van Deplasmanında 3 Puanı 3 Golle Aldı

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Bodrumspor, ligin 13’üncü haftasında Van’da Van Spor FK ile karşılaştı.

Bodrumspor Van Deplasmanında 3 Puanı 3 Golle Aldı
Bodrumspor Van Deplasmanında 3 Puanı 3 Golle Aldı

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Bodrumspor, ligin 13’üncü haftasında Van’da Van Spor FK ile karşılaştı. Ev sahibi takıma karşı maçın ilk dakikalarından itibaren daha üstün bir futbol sergileyen Bodrumspor maçı rahat kazandı.

TFF 2. Lig Kırmzı grupta mücadele eden Van Spor FK, ligin 13’üncü haftasında evinde Bodrumspor’u konuk etti. Ev sahibi takıma karşı maçın ilk dakikalarından itibaren daha üstün bir futbol sergileyen Bodrumspor, 16 ve 34’üncü dakikada Oğuzhan Doğan’ın golleriye 2-0 öne geçti.Konuk takıma karşı yakaladığı gol pozisyonlarını değerlendiremeyen ve sönük bir futbol oynayan Van Spor FK., 40. dakikada Hamza Küçükköylü’nün gölüyle farkı bire indirdi. İlk yarının skoru 2-1 sona erdi. Maçın ikinci yarısına hızlı başlayan konuk takım, maçın 46. dakikasında Oguzhan Doğan’ın muhteşem golüyle 3-1 öne geçti. Bu dakikadan sonra her iki takımdan gol gelmeyince, maç konuk takım Bodrumspor’un 3-1’lik galibiyetiyle sona erdi.

Bodrumspor başkanı Rıza Karakaya maç sonunda, “Zorlu Van deplasmanından 3 1 galip dönüyoruz! Ayağınıza sağlık! Kalbinde Bodrum sevdası olanlara armağan olsun! “ dedi.