Menteşe Belediyesi’nden Okullara Bakım ve Onarım

Menteşe Belediye ekipleri tarafından 2019 – 2020 eğitim öğretim dönemi öncesi yapılan bakım, onarım ve bahçe düzenleme çalışmaları ile okulların fiziki koşulları daha sağlıklı hale getirildi.

Menteşe Belediyesi’nden Okullara Bakım ve Onarım
Menteşe Belediyesi’nden Okullara Bakım ve Onarım
Menteşe Belediyesi’nden Okullara Bakım ve Onarım

Menteşe Belediye ekipleri tarafından 2019 – 2020 eğitim öğretim dönemi öncesi yapılan bakım, onarım ve bahçe düzenleme çalışmaları ile okulların fiziki koşulları daha sağlıklı hale getirildi. Çalışmalar kapsamında belediye ekipleri tarafından okullarda oyun sahası düzenlemesi, okul yolu - parke kaplaması, oyun alanı oyun parklarının yenilenmesi, bahçe düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapıldı.

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, öğrencilerin fiziki koşulları daha sağlıklı okullarda eğitim görmelerini istediklerini belirterek, “Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları bizler için çok önemli. Bunun bilinciyle imkanlarımız dahilinde okullarımızda bakım, onarım çalışmaları yapıyoruz. İstiyoruz ki gençlerimiz okullarında herhangi bir oyun sahasının, oturma bankının, yeşil ve temiz bir okul çevresinin eksikliğini hissetmesin. Bu nedenle eğitim - öğretim dönemi öncesinde kent merkezinde ve kırsal mahallelerimizdeki okullarda ekiplerimiz gerekli çalışmaları yaptılar. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmeleri için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.