Mustafa Saruhan'dan Adaylık Sonrası İlk Açıklama

Cumhuriyet Hak Partisi'nin Bodrum Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Mustafa Saruhan, açıklama sonrası ilk mesajını verdi.

Mustafa Saruhan'dan Adaylık Sonrası İlk Açıklama
Mustafa Saruhan'dan Adaylık Sonrası İlk Açıklama

Cumhuriyet Hak Partisi'nin Bodrum Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Mustafa Saruhan, açıklama sonrası ilk mesajını verdi. Saruhan mesajında;

Açıklamanın ardından beni telefonla arayan, çalışma ofisimize kadar gelip tebrik eden herkese teşekkürü bir borç bilirim.

 
Görüyorum ki, bizim kendimize olan inancımız kadar, Bodrum yaşayanlarının bize olan inancı da yüksek. Artık görevi devralmanın zamanıdır. Artık Bodrum’u kazanma, Bodrum’a kazandırma zamanıdır. 


Akıl ile bilgi ile bilim ile halk ile hep birlikte olağanüstü hızla değişen Bodrum’u marka yapan tüm sektörlerle ekonomik dengeleri ve uzlaşmayı sağlamanın mümkün olduğunu biliyorum. Bunun için ekibimle birlikte elimizdeki her imkânı, her gücü bu amaçla kullanacağız.


“Martın Sonu Bahar”. Ama unutmayın ki, bu bahar, başka bahar. Bodrum’da iyi olanın değil, Halkının yanında, halkıyla yürüyen, halkıyla yaşayan bir yönetimin kazanacağı bir belediyenin temeli bugün atıldı. Bundan böyle hep birlikte, el ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bize gönül veren, bizi eleştiren, inanan, inanmayan herkesin başkanı olmaya geliyoruz.