Muğlaspor'da Yeni Rota Buca

Muğlaspor'da Yeni Rota Buca
Ramazan Silin - Muğlaspor Teknik Direktörü
Bodrum Haber
Bodrum Haber
Bodrum Haber

Ligde geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında ligin güçlü ekiplerinden Payasspor’u 2-0 mağlup eden Muğlaspor bu hafta sonu İzmir deplasmanında oynayacağı Buca maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Takımda İsmal Baydil, Ramazan Özkabak ve Abdülsamed Tunçay’ın sakatlıları olduğunu ve bu futbolcuların Buca maçına yetişmelerinin zor olduğunu kaydeden Muğlaspor Teknik DirektörüRamazan Silin, bu futbolcuların yerine oynayacak olan futbolculara da güvenlerinin tam olduğunu söyledi. 

3. Lig ekiplerinden Muğlaspor’da bu hafta sonu oynanacak olan Buca maçı hazırlıkları sürüyor. Ligde geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Payasspor’u 2-0 mağlup eden Muğlaspor Buca maçını da kazanıp çıkışını sürdürmek istiyor. 

Payas maçı nedeniyle futbolcularını kutlayan ve kendilerine destek veren taraftarlara teşekkür eden Muğlaspor Teknik Direktörü Ramazan Silin, Payas maçının ardından şimdiki derslerinin Buca olduğunu kaydetti. Bucaspor’un çok yetenekli gençlerden oluştuğunu ifade eden Teknik Adam Silin, ‘Bucaspor genç, yetenekli ve iyi bir kadroya sahip. Ligde bulundukları sıra hiç kimseyi aldatmasın. Ligde geçtiğimiz hafta Ankara deplasmanından üç puanla döndüler. Bizim açımızdan kolay maç olmayacak. Ancak bizim de deplasmanda kazanmamız gereken maçlardan bir tanesi. Buca maçından da üç puanla ayrılıp çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Takımımızda Buca maçı öncesi Ramazan Özkabak, Abdülsamed Tunçay ve İsmail Baydil’in sakatlıkları devam ediyor. Bu futbolcularımızın Buca maçına yetişmeleri çok zor. Ancak nu futbolcuların yerine oynayacak futbolculara da güvenimiz tam’ diye konuştu.