Mehmet Tosun Bodrum Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için adaylık başvurularından bir tanesi de İYİ Parti Bodrum Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı için Mehmet Tosun oldu. İyi Parti Bodrum Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada; 

Mehmet Tosun Bodrum Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Mehmet Tosun Bodrum Belediye Başkanlığı İçin Başvurusunu Yaptı
Mehmet Tosun Bodrum Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Bodrum Haber
Bodrum Haber
PiSiSoft | Bodrum Web Tasarım, Mobil Uygulama ve Yazılım Hizmetleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için adaylık başvurularından bir taneside İYİ Parti Bodrum Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı için Mehmet Tosun oldu. İyi Parti Bodrum Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada; 

Sizlerin de takip ettiğiniz üzere, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için adaylık başvuruları 15 Aralık 2018 tarihinde son bulmaktadır.

İYİ Parti olarak, Bodrum Belediyesi Başkan Aday Adayımız Sn. Mehmet Tosun ‘dur.

Sn. Mehmet Tosun, 2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süresince Konacık Belediye Başkanlığı görevinin ardından, 2017 yılından beri de İYİ Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Bir Bodrum sevdalısı olan Sn. Tosun, Konacık Belediye Başkanlığı süresince, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmıştır. Yerel yönetimler konusundaki bilgi, birikim ve tecrübelerini ülkemizin gözbebeği Bodrum Yarımadamız için kullanmak arzusuyla, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti’den Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu İYİ Parti Muğla İl Başkanlığına bugün ( 14 Aralık 2018 ) itibariyle yapmış bulunmaktadır.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nda 17 Aralık 2018 Pazartesi saat 14.00 ’de, Sn. Mehmet Tosun’un Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayacaktır.