Bu Hafta Sonu Kefi'de Kermes Coşkusu Yaşanıyor

BU HAFTA SONU KEFİ’DE KERMES COŞKUSU YAŞANIYOR

Bu Hafta Sonu Kefi'de Kermes Coşkusu Yaşanıyor
Bu Hafta Sonu Kefi'de Kermes Coşkusu Yaşanıyor
Bu Hafta Sonu Kefi'de Kermes Coşkusu Yaşanıyor
Bu Hafta Sonu Kefi'de Kermes Coşkusu Yaşanıyor

GÜNEŞLİ, SICACIK VE KAR YAĞIŞLI BİR BODRUM GÜNÜNDE “KEFİ YILBAŞI KERMESİ”

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Kefi Yılbaşı Kermesi” 21-22-23 Aralık’ta 10.30 – 19.00 saatleri arası  (Cuma-Cumartesi-Pazar) yılbaşı öncesi keyifli, alışveriş ve eğlence dolu bir hafta sonu yaşatmaya devam ediyor. Yılbaşı ağacı önünde Christmas Pazarı şeklinde kurulan, yeni yıl alışverişleri için uygun bir ortam sunan kermes, bu yıl da kar makinesi ile yağdırılan karlar ile özellikle çocukları bol bol eğlendiriyor.

Bodrum, Ortakent Yahşi Sahili’nde yer alan Kefi Lounge’da gerçekleşen Kefi Yılbaşı Kermesi’ne bu yıl da ilgi yoğun. Eğlenceli etkinliklerle Bodrum’da yaşayanlara üç gün boyunca keyifli bir hafta sonu yaşatan Kefi Beach ve Kefi Lounge, kışa özel yenilenen konseptiyle sıcacık mekanda alışveriş keyfini ve eğlenceyi birlikte sunuyor. Hafta sonu güneşli havadan faydalanmak isteyenlerin de akın ettiği kermese katılanlar, Kefi Beach sahilinde çocuklarıyla ailecek denizi seyretmenin ve güneşli sıcacık havanın tadını çıkarıyor.

ÇOCUKLAR İÇİN YÜZ BOYAMA

EL SANATLARI VE EV YAPIMI ÜRÜNLER

Kermeste El Yapımı Tasarımlar, Hediyelik Ürünler, Sanatsal Ürünler; Ünlü Ressamlardan Tuvaller, Süslemeler, Seramik, Çiçek, Özel Yapım Reçeller, Patchwork Tasarım gibi ürünler sergileniyor. Sıcak Şarap, Barbekü, özel yapım Çikolata ve Pastalar da satışa sunularak kermese gelenlere lezzetli pek çok seçenek sunuluyor. Çocuklar için yüz boyama etkinliği ise çocuklara neşeli dakikalar yaşatıyor.

Kefi İşletme Sahibi Ahmet Aras, 2019’a sayılı günler kala, mevsim normallerinin üzerinde bol güneşli bir hafta sonunda, yeni yılı keyifle karşılamak isteyen herkesi bu hafta sonu cumartesi ve pazar günleri kermese davet ediyor.