Kabal’ın itirafları

2
Notice: Undefined index: rate in /home/bodrumpusula/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/functions.php on line 4794

Kaan Baltacı- Seramik Sergisi

28 Haziran- 11 Temmuz

Kaan Baltacı’nın 6. Kişisel sergisi, ‘’Kabal’ın itirafları’’ 28 Haziran Çarşamba günü Saat:19.00’da Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

Türk çini sanatının geleneksel çizgisini ve tabularını kırıyor ve tasarımları ile seyircinin kendisini sorgulamasını istiyor. ‘’ İtiraf et, en son kimin hayallerini kırdın. En son kimin inançları ile dalga geçtin. İtiraf et , ne zaman birisini

elinden tuttun‘’ Dini simgeleri, saray hayatını, çağımızı, politikayı ve dünya gidişatını fırçasına döken sanatçı için öncelik barış, özgürlük ve tabi ki aşk.

14.-15. yy mavi beyaz dönemden etkilenerek hazırlanan tasarımlarına Bodrum’daki atölyesinde devam eden sanatçının bazı tasarımları Madonna ve Ricky Martin gibi dünya starlarının da evlerini süslüyor.

‘’Kabal’ın İtirafları’’nı 28 Haziran- 11 Temmuz tarihleri arasında Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar